GARANTIWEB HOSTING & DOMAIN REGISTER
Ana Sayfa Web Mail Teknik Destek Bize Ulaşın
Bizi Arayın
Tüm GSM ve Sabit hatlardan kendi tarifenizden/paketinizden ücretlendirilirsiniz. Ayrıca 0 216 366 2323 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz
0 (850) 5000 666
Email veya Müşteri Kodunuz : Şifreniz :
Webmail
Online Destek
Sipariş Sepeti (0)
Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM
Email Marketing / Toplu Mail
Express Mail ile müşterilerinize, üyelerinize ve hedef kitlenize en kısa sürede ulaşabileceğiniz profesyonel toplu mail sistemidir. Express Mail size sadece e-mail gönderme hizmeti değil aynı zamanda detaylı istatistik raporları ile kampanyalarınızı daha iyi yönetme fırsatı sunar.
Express Mail : 1.000
1.000 Gönderim
Hazır Şablonlar
Sırnırsız Liste
Raporlama
Fiyatlandırma :
16,00 TL
Express Mail : 5.000
5.000 Gönderim
Hazır Şablonlar
Sırnırsız Liste
Raporlama
Fiyatlandırma :
59,00 TL
Express Mail : 10.000
10.000 Gönderim
Hazır Şablonlar
Sırnırsız Liste
Raporlama
Fiyatlandırma :
89,00 TL
Express Mail : 20.000
20.000 Gönderim
Hazır Şablonlar
Sırnırsız Liste
Raporlama
Fiyatlandırma :
149,00 TL
Express Mail : 50.000
50.000 Gönderim
Hazır Şablonlar
Sırnırsız Liste
Raporlama
Fiyatlandırma :
299,00 TL
Express Mail : 100.000
100.000 Gönderim
Hazır Şablonlar
Sırnırsız Liste
Raporlama
Fiyatlandırma :
349,00 TL
Express Mail : 250.000
250.000 Gönderim
Hazır Şablonlar
Sırnırsız Liste
Raporlama
Fiyatlandırma :
699,00 TL
 

Tamamen web tabanlı yönetim Gönderim adedine göre ücretlendirme Sınırsız mail liste boyutu
Anketler ve geri bildirim formları Bir çok hazır mail şablonları Adım Adım kampanya oluşturma sihirbazı
E-posta test imkanı Kampanya istatistikleri Google Analytics entegrasyonu
Duraklama/Devam Özelliği Google Takvim entegrasyonu RSS e-posta arşivi
Express Mail Nedir?
Express Mail ile müşterilerinize, üyelerinize ve hedef kitlenize en kısa sürede ulaşabileceğiniz profesyonel toplu mail sistemidir. Express Mail size sadece e-mail gönderme hizmeti değil aynı zamanda detaylı istatistik raporları ile kampanyalarınızı daha iyi yönetme fırsatı sunar. Express Mail e-posta gönderme, pazarlama, takip ve kar elde etmek için ihtiyacınız olan herşeyi içerdiği gibi geri dönüşleri otomatik olarak takip ederek size rahat bir kullanım sağlar.
Müşterilerinize Otomatik Mesaj
Kişiselleştirebilediğiniz tanıtım maillerinizi sizin belirlediğiniz zamanlarda gönderebilir, bu sayede sizin için çalışan bir sanal satış ekibine sahip olabilirsiniz.
Okunma Oranları ve Raporlama
Gönderdiğiniz tanıtım maillerinizin okunma oranı raporları kolaylıkla inceleyebilir ve gönderim performanslarınızı analiz edebilirsiniz.
Otomatik Liste Temizleme
Otomatik liste temizleme ile mail listelerinizi sürekli güncel ve temiz tutabilirsiniz. "Smart Bounce" kuralına göre geçersiz e-mail adreslerini listenizden otomatik olarak kaldırır, böylece teslim edilebilirlik oranınızı yüksek tutmanıza yardımcı olur.
İşlem Logları
Müşterlerinizin bütün faaliyetlerini tutulan işlem loglarından takip edebilir ve müşterilerinizin gönderdiğiniz tanıtım mailini açtığını veya linklere tıkladığını tutlan bu loglar sayesinde bu sayede müşterilerinizin satın alma isteklerini değerlendirebilirsiniz.
Anketler ve Geri Bildirim Formları
Gönderdiğiniz emaillerde anketler ve geri bildirim formlarını kolayca oluşturabilir, müşterilerinizden merak ettiğiniz bilgileri bu formlar sayesinde öğrenebilirsiniz.
 

Email Marketing
Pazarlama! yıllardır birçok uzmanın üzerine kitaplar yazdığı, üniversitelerde eğitimi verilen, hatalı yapılması durumunda ölümcül sonuçlar doğurabilen bir konu. Bir ürünü üretmek hatta iyi üretmek kadar onu iyi pazarlayabilmek de önemlidir. Bu yazımızda bir ürünü doğru bir şekilde tanıtmak ve pazarlamak konusuna değineceğiz.

Son günlerde özellikle internet tabanlı hizmetler oldukça artmış durumda. İnternette binlerce faydalı hizmete ulaşabilirsiniz, bu durum üreticiler için dezavantaj halini almış durumda. Rakiplerinizin önüne geçebilmek ve görülebilmek için yaptığınız işi en iyi şekilde tanıtmak zorundasınız. Neyse ki tanıtım eskilerde olduğu kadar zor değil ama bu imkanın herkeste olduğunu da unutmamak lazım.
Etkili Konu Alanı
Bir e-mail iletisinin en basit kısmı gibi görünseler de 'konu' satırları, abonelerin e-mail'leri açmasında ve okumasında en çok etkisi olan bölümlerdir. Üstelik dahası da var. 10 İnternet kullanıcısından 7'si bir e-mail'in spam olup olmadığına karar verirken, 'kimden' ve 'konu' satırlarını inceler.

Çok sayıda firmanın etkili 'konu' satırları oluşturmaya gereken özeni göstermediğini, deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz. Genelde 'konu' satırları, toplu mail gönderilmeden hemen önce yazılır ve başarılı olup olmadıkları test edilmez. Stratejik anlamlarıysa, tamamen göz ardı edilir. Bu nedenle birçok insanın e-mail'i açarken 'konu' satırına baktığına inanmak zordur. Forrester Research tarafından yapılan bir çalışma, toplu mail içeriği hakkında düzgün bilgi veren 'konu' satırlarına sahip iletilerin yüzde 52'sinin açıldığını ortaya çıkardı. Bununla birlikte güçlü bir 'konu' satırının çok sayıda olumlu etkisi olsa da, birisinin sizden gönderilen mesajı açmasında, sizi tanımasının (alıcının sizi ve şirketinizi tanımasının) ve içeriğinizin de (e-mail'in onu ne kadar ilgilendirdiğinin) büyük önemi vardır.
Email Marketing Yöntemi
İçinde bulunduğumuz yüzyılın en yaygın tanıtım yollarından birisi olmuş durumda. Ancak çoğu kişi email marketing ile spam maili birbirine karıştırır ve bu iki sistemi birbirinden ayıramayan girişimciler kâra dönüşebilecek bir projeyi mahvedebilirler.

Email marketing kısaca; sahip olduğunuz bir ürün ya da hizmeti elektronik posta yoluyla internet kullanan ve bir e-posta hesabına sahip olan insanlara reklam içerikli e-posta ile ulaştırma tekniğidir. Ama bu işi yaparken çok ince bir çizgi, kaş yapayım derken göz çıkarmanıza sebep olabilir.
Başarılı bir email marketing nasıl olur ?
Öncelikle email marketing bir öcü değildir, eğer kurallarına göre oynarsanız kâr edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunu kurallarına göre oynamak. Ürününüz için bir email marketing taslağı oluştururken tasarıma oldukça önem vermelisiniz. Tamamen metinden oluşan bir e-bülten taslağı ne kadar başarısız ise, karma karışık rengarenk bir tasarım da bir o kadar başarısızdır.

Hiç kimse resmi gazete ilanı şeklinde bir reklamı okumak istemez, okumak için de değerli vaktini harcamaz ya da kimse ciddiyetsiz amatörce hazırlanmış reklam uygulamasını mail kutusunda görmek istemez. Eğer bu işten para kazanmak istiyorsanız para da harcamalısınız. Bir grafikerden yardım almak iyi bir e-bülten taslağı hazırlamanın anahtarıdır. Tabii eğer siz bir grafiker değilseniz.
Çok fazla nesneyi aynı çerçevede kullanmayın!
Diyelim ki bir online alışveriş siteniz var ve müşterilerinizin sitenizden her şeyi satın alabileceğini vurgulamak istiyorsunuz. Hazırlayacağınız taslakta onlarca ürün görseli kullanmanız bunu ifade etmenin yolu değildir hatta ters tepebilir. Bunun yerine birkaç tane tamamen birbirinden farklı ürün görseli kullanmak daha başarılı bir geri dönüş sağlayacaktır. Örneğin bir balık oltası ve dağ bisikletini aynı çerçevede kullanmak kaynak israfıdır, ancak balık oltası ile plazma televizyonu aynı çerçevede kullanırsanız müşterinizde mağazanızdan ihtiyacı olan her şeyi bulabileceği hissini uyandırabilirsiniz.
 
Web sitemizdeki tüm fiyatlara kdv dahildir.
Bize Ulaşın | Şirket Profili
Copyright © 2000-2020 GARANTİ İNTERNET VE BİLG. HİZM. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.
Garanti Şartları ve İade Koşulları | Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası | Hizmet Sözleşmesi | Servis Şartları
Hosting / Sunucu
Alan Adı Tescil
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Windows Web Hosting
Linux Web Hosting
Windows Kiralık Sunucu
Linux Kiralık Sunucu
Bayi Hosting / Reseller
Alan Adı Tescil
Alan Adı Transfer
Türkçe Alan Adı
Alan Takip
Alan Adı Fiyatları
Ücretsiz Hizmetler
SSL Sertifikası
E-Ticaret Sitesi
Email Marketing
Marka Tescil
Teknik Destek
Webmail
İletişim Bilgileri
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İnsan Kaynakları
Bizi Takip Edin