GARANTIWEB HOSTING & DOMAIN REGISTER
Ana Sayfa Web Mail Teknik Destek Bize Ulaşın
Bizi Arayın
Tüm GSM ve Sabit hatlardan kendi tarifenizden/paketinizden ücretlendirilirsiniz. Ayrıca 0 216 366 2323 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz
0 (850) 5000 666
Email veya Müşteri Kodunuz : Şifreniz :
Webmail
Online Destek
Sipariş Sepeti ()
Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM

Garantiweb.com

Hakkımızda
GarantiWeb bir Internet Hizmet Sağlayıcısı olması dışında; Biz Türk insanının her şeyin en iyisine layık olduğuna inanarak yola çıkmış, o nedenle de bizim için amaç para kazanmak değil, sizlere her alanda en iyi ve dünyanın en ileri ülkelerinde ne varsa onları vermektir.

GarantiWeb yer aldığı her projede temel ilke olarak "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni benimsemiş, Minimum yatırımla maksimum performans sağlamak, Teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilen esnek yapılar kurmak ve tüm sistemlerin birbiriyle bağdaşık olduğu entegre çözümler önermenin yanı sıra, bütün bu hizmetleri kesintisiz ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

GarantiWeb kuruluşundan bu yana yüzünü daima yeniye ve güncele çevirerek gelişmeye açık kalan vizyonu doğrultusunda, iletişim alanında dünya standartlarını yakalamış yapılarla, daima müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirerek, hizmet verdiği herkese nitelikli projeler sunmaktadır. Bu bakış açısına paralel olarak, GarantiWeb kuruluşundan bu yana amacına en uygun teknolojilerle çalışmaktadır.

İletişim ve bilişim dünyanın en hızlı gelişen ve değişen sektörlerinden ikisi. Internet bu iki sektörün kaçınılmaz bir bileşimi. İletişim alt yapısının yetersizliğini, bizzat bu alt yapının içindekilerin bile itiraf ettiği ülkemizde, Internet bir salgın hastalık kadar hızla yayılıyor.

Son zamanlarda yapılan bir araştırma önümüzdeki beş yıl içinde Internet'in en hızlı gelişeceği üç ülke arasında Çin ve Hindistan'ın yanı sıra Türkiye'yi de sayıyor. Bugün Internet denince çoğu kullanıcının aklına hala "chat" yapmak gelse de biz yakın bir gelecekte bu "çocukluk hastalığının" aşılacağına ve ülkemizin bilgi çağının önderlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyeceğine inanıyoruz.

Yapılanmamızı da bu beklentiler doğrultusunda gerçekleştirdik. Özelliğimiz Internet, bilişim ve iletişim konularındaki en son uygulamaları zaman geçirmeksizin kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktır. Bu konudaki çalışmalarımız hala devam etmektedir. Ancak kullanılırlık derecesi bize tam güven verene kadar bunlar üzerinde çalışmaya da devam edeceğiz.

Bilmeniz gerekir ki kullanımınıza açılacak her yeni uygulama en zor testlerden sonra ekranınıza gelecektir. Daima en iyiye ulaşmak için, hep yapılmamışı arayacağız. Bu konuda gerekli her türlü test ve ön çalışmayı yapacağımızdan emin olabilirsiniz ancak beraber büyümeye ve gelişmeye olan inancımız ve kurumlara özel proje geliştirme niteliklerimiz doğrultusunda her konudaki talep, eleştiri ve önerilerinize açığız.
Web sitemizdeki tüm fiyatlara kdv dahildir.
Bize Ulaşın | Şirket Profili
Copyright © 2000-2020 GARANTİ İNTERNET VE BİLG. HİZM. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.
Garanti Şartları ve İade Koşulları | Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası | Hizmet Sözleşmesi | Servis Şartları
Hosting / Sunucu
Alan Adı Tescil
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Windows Web Hosting
Linux Web Hosting
Windows Kiralık Sunucu
Linux Kiralık Sunucu
Bayi Hosting / Reseller
Alan Adı Tescil
Alan Adı Transfer
Türkçe Alan Adı
Alan Takip
Alan Adı Fiyatları
Ücretsiz Hizmetler
SSL Sertifikası
E-Ticaret Sitesi
Email Marketing
Marka Tescil
Teknik Destek
Webmail
İletişim Bilgileri
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İnsan Kaynakları
Bizi Takip Edin