GARANTIWEB HOSTING & DOMAIN REGISTER
Ana Sayfa Web Mail Teknik Destek Bize Ulaşın
Bizi Arayın
Tüm GSM ve Sabit hatlardan kendi tarifenizden/paketinizden ücretlendirilirsiniz. Ayrıca 0 216 366 2323 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz
0 (850) 5000 666
Email veya Müşteri Kodunuz : Şifreniz :
Webmail
Online Destek
Sipariş Sepeti (0)
Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM
E-Ticaret Paketi / Sanal Mağaza
E-Ticaret paketlerimiz ürünlerinizi internet ortamında hızlı ve ekonomik bir şekilde satmanızı sağlar. Küçük veya büyük ölçekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan e-ticaret paketlerimiz ile sanal mağazanızı kolayca açarak hemen satışa başlayabilirsiniz.
E-Ticaret Paketi : Standart
Sınırsız Ürün Ekleme Profesyonel Yönetim Panelleri Ücretsiz Premium Hosting
Sınırsız Kategori Ekleme Sanal POS kurulumu Ücretsiz GlobeSSL® Sertifikası
Farklı Renk/Tasarım Seçenekleri Ücretsiz Kurulum Ücretsiz Statik IP
Ödeme Seçenekleri :
1 Yıl 250,00 TL
5 Yıl 1.000,00 TL %20 İndirimli
 

Garanti Web küçük veya büyük ölçekli tüm firmaların sanal mağaza talepleri doğrultusunda oluşturduğu e-ticaret paketlerini siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunmaktadır. Amacımız sunduğumuz sanal mağaza paketlerimiz ile internette ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde sergilemenizdir.
[ Demo sanal mağaza için tıklayınız ]
Sanal Mağaza Özellikleri
Sanal Mağaza Kontrol Paneli
Kontrol Panelinden ürünlerinizi ve hizmetlerinizi online olarak güncelletebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
Kolay ve anlaşılabilir tasarladığımız alışveriş sepeti ile kullanıcılarınızın rahatlıkla işlem yapmasına olanak sağlamaktadır.

Müşteri Kontrol paneli
Müşterileriniz kolayca sipariş takibini yapabilmektedir.

Sınırsız kategori ekleyebilme
Sanal Mağazanızda istediğiniz sayıda kategori oluşturarak ürünlerinizi kataloglayabilirsiniz.

Alt kategori ekleyebilme
Alt kategori (herhangi bir ana ürün kategorisinin altındaki kategori.

Sınırsız ürün ekleyebilme
Size uygun sanal mağaza seçenekleri ile sınırlarları kaldırıyoruz.

Marka Tanımlama
Ürünlerinizin markalarını kolayca tanımlayabilirsiniz.

Otomatik ürün özelliği tanımlama
Bu uygulama ile önceden tanımlamış olduğunuz ürün özellikleri ile kolayca ürünlerinizi ekleyebileceksiniz.

Ürün değerlendirme
Ziyaretçileriniz ve müşterileriniz ürünlerinizi yıldızlı değerlendirebilirler.

Ürün yorum modülü
Müşterileriniz satın aldıkları ürünler ile ilgili yorum yapabilirler. Yazılan tüm ürün yorumlar yönetici onayına tabidir.

En çok incelenen ürünler
Sitenizde en son görüntülenen ürünler veritabanındaki bilgileri kullanılarak tespit edilebilir. Bu özellik ile ziyaretçi en son gezdiği ürünleri görüntüleyebilir.

Vitrin ürünleri
Sanal mağazanızdaki istediğiniz ürünleri vitrine ekleyebilme özelliği.

Yeni ürünler
Mağazanıza eklediğiniz yeni ürünler bölümü

Ürün sosyal medya tavsiye modülü
Müşterileriniz ve ziyaretçileriniz ürünlerinizi sosyal medyaya taşıyabilirler.

Ürünlre indirim tanımalama
Her ürününüze farklı indirim oranları tanımlayabilirsiniz.

Stok Girşi
Otomatik stok tanımlama ürünleriniz için mağazanız otomatik stok kodu belirliyebilir.

Online sipariş takibi
Yönetim panelinizden kolayca ürün siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Online fatura takibi Yönetici sayfalarından satışlar için fatura kesilip kesilmediğini takip edebilirsiniz, sipariş araması yapabilirsiniz

Siteyi kullanıma açıp kapatma
Sitenizin yapım aşamasında kolayca sitenizi açıp kapayabilirsiniz

Farklı KDV oranları tanımlayabilme
Farklı Kdv oranlarını ürünlerinize tanımlayabilme özelliği arzu ederseniz kdv dahil olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün ekleme editörü
Gelişmiş editörümüzle istediğiniz stilleri ürününüzün satışına yansıtabilirsiniz

Kargo Tanımlama Modülü
Dilediğiniz kargo firmasını ve ücretilerini tanımlayabilme

Kapıda Ödeme Sistemi
Mağazanızda kapıda ödeme seçeği bulunmaktadır.

Dinamik Sayfalar
Yönetim panelinizden dilediğiniz kadar sayfa oluşturabilirsiniz.

Dinamik iletişim bölümü
İletişim bölümünüzü istediğiniz stilde oluşturabilirsiniz

Ürün Arama Kolay
binlerce ürün arama içerisinde yöneticilerin ürünlerini bulması zorlaşır, bu zorluğu bildiğimiz için yönetim panelinizde ürün filtreleri ile dilediğiniz ürüne kolayca ulaşma imkanı sunuyoruz.

Online Reklam (Banner) Sistemi
ürünlerinizi kampanyalarınızı tanıtmanın en etkili yoludur, yönetim panelinizden banner seçenekleri ile kolaylıkla ürün tanıtım görsellerinizi yayınlayabilirsiniz.

Sanal POS kurulumu
Sanal Mağazınızda hangi bankayla çalışırsanız çalışın kolayca yönetim panelinizden kullanıcı adı ve şifrenizle pos entegrasyonunu yapabilirsiniz.

Sanal Mağaza Tasarım Değişikliği
Sanal Mağazanızı yönetim panelinizden tek tuş ile tanımlı olan dilediğiniz şablonu kullanabilirsiniz.

Ürün Resim incelemeleri Site ziyaretçileriniz minimal resim, büyük ve de zoom özelliği ile ürünlerinizi inceleyebilirler.

Ürün Arama Bölümü
Sanal mağaza ziyaretçileriniz Ürün adına göre, markaya ,stok numarasına göre arayabilirler

Ürün yorumlama
Müşterilerin ürünlerle ilgili yorumlarını yazabilirler

E-Ticaret Nedir
E-ticaret elektronik ticaretin kısaltılmasdır. İnternet kullanıcılarının ürün ve hizmetleri elektronik ortamda alışverişi anlamına gelmektedir. Yazılım dillerinin gelişmesi ile E-ticaret alanıda kendisini sürekli gelitirip yenilemektedir Günümüzde zaman ve para tasarrufu sağlayan bu sistem B2C ve B2B olarak ikiye ayrılır. Uluslararası kavram olan B2C ((Business to customer – Firmadan müşteriye e-ticaret) B2B (Business to business - Firmadan firmaya e-ticaret) ise işletmeler arası e-ticareti ifade etmektedir. Daha açık bir ifade ile B2B tedarikçi ile bayiler arasında siparişlerin internet üzerinden yapılması, süreçlerin internet üzerinden yürütülmesi örnek gösterilebilir. B2C ise daha fazla duyduğumuz ve kullandığımız tüketiciler ile işletmecilerin içeren e-ticaret sistemidir. B2C sayesinde işletmeci ulaşmak istediği müşteriye kolayca ulaşarak daha kapsamlı ve daha hızlı satış yapabilmektedir. Günümüzde artık en güvenilir sistem elektronik ticarettir.

E-Ticaret
E-ticaret için verilebilecek tek bir tanım yoktur. Bazı görüşlere göre, e-ticaret (E-Commerce), her türlü malın ve servisin bilgisayar teknolojisi, elektronik iletişim kanalları ve ilgili teknolojiler (akıllı kart-smart card, elektronik fon transferi-EFT, POS terminalleri, faks gibi) kullanarak satılması ve satın alınmasını kapsayan bir kavramdır. Başka bir görüşe göre ise e-ticaret, ödeme işleminin internet üzerinden yapıldığı alış-satışları içermektedir. E-Ticaret yoluyla oluşan ekonomi de, dijital ekonomi, elektronik ekonomi (e-ekonomi) olarak tanımlanmaktadır.

Elektronik iletişim teknolojileri ticari hayatta aslında uzun yıllardır (1980'lerden beri) kullanılmaktadır. Ama, internetin e-ticaret için kullanılması çok yenidir (1997'lerden beri). Zaten internet asıl gelişimini (patlamasını) ticari kullanımı artmaya başladıktan sonra yaşamaya başlamıştır. Sonuçta, internet'in yaygınlaşması ile birlikte, web ve e-posta uygulamalarının e-ticaretin doğal mekanı haline haline geldiğini söyleyebiliriz.

İnternetin ticari ürünleri satmada kullanımı, ilk başta "belki olabilir" türünden ve süslü web sayfalarından oluşan birtakım denemelerden ibaretti. Ancak, Amazon.com, Dixons, Yahoo gibi örneklerin 1-2 yıl içerisinde, sadece internet üzerinden sattıkları servislerle birer büyük şirket şekline gelmeleri, birden bu denemeleri ve hayalleri gerçeğe dönüştürüverdi.

İnternet üzerinde dönen ekonomi her geçen gün artmaktadır. Hatta, 1999 yılında Amerikan Ticaret Bakanlığı'nın yaptığı bir araştırmada (http://www.ecommerce.gov) internet ekonomisinin (ucuz girdi ve iş gücü, az maliyet vb sebebiyle) enflasyon oranının azaltılmasında rol oynadığı saptanmıştır.

OECD, Avrupa Topluluğu, ABD gibi ekonomiler, internet üzerinden yapılan elektronik ticaretin globalleşmesi ve sağlıklı bir yapıda gelişmesi konusunda 1990'lı yılların sonlarından beri stratejik toplantılar yapmakta ve ortak eylem planları geliştirmeye çalışmaktadırlar. Bu çalışmalarda, kullanıcılar ve müşterilerin elektronik ticarete güvenlerinin artması (kişisel bilgilerin güvenliği, güvenli kredi kartı kullanımı, müşteri haklarının korunması vb),geleneksel ticari faaliyetlerin yapılabilmesi için geliştirilmiş/düzenlenmiş yasa ve kuralların elektronik ticari pazara da hitap eder hale gelmesi, elektronik ticaret için oluşturulan bilgi/iletişim altyapısının geliştirilmesi, elektronik ticaretten alınacak verimin arttırılması gibi unsurlar göz önünde tutulmakta ve bu konularda hükümet politikalarına yön verecek kararlar alınmaktadır.

2010 yılına kadar, Avrupa Topluluğu bünyesinde, e-ticaret ile ilgili konularda 20 milyon yeni iş olanağı yaratılacağı tahmin edilmektedir (EU Summit, Mart 2000, Lizbon, Portekiz).

Bu ve benzeri örnekler ve açıklamalara baktığımızda, globalleşen dünyada e-ticaretin ne kadar önemli olduğunu görmekteyiz.

Ülkemizde de, 1998'den sonra, bazı büyük alışveriş merkezleri internet üzerinde satış mağazaları açmışlar, ayrıca kurumlara ve bireysel girişimcilere elektronik dükkan (e-dükkan) kiralayan servis sağlayıcılar ortaya çıkmaya başlamıştır. Basın ve bankacılık alanlarında, konularında öncü niteliği olan bazı kuruluşlar, e-ticaret alanında da yatırımlarını (2000'lerin başlarında) hızlandırmışlardır.

E-Ticaret Tarihçesi
Dünyanın İlk Sanal Mağazası 1990 yılında Tim Berners-Lee ilk World Wide Web sunucu ve tarayıcıyı kurdu ve 1991 yılında ticari kullanıma açtı. 1994 yılında bankalar ilk adımı attı ve online bankacılık sistemleri kuruldu 1994 ün içinde İlk online siparişi Pizza Hut sitesini açarak internette yerini aldı Aynı yıl içinde, Netscape güvenli online alışveriş için gerekli olduğunu ve SSL şifrelemeyi tanıttı. Yine 1994 yılında Alman şirketi Intershop ilk online alışveriş sistemi tanıttı. 1995 yılında Amazon, çevrimiçi alışveriş sitesi başlattı ve 1996 yılında eBay ortaya çıktı.
Web sitemizdeki tüm fiyatlara kdv dahildir.
Bize Ulaşın | Şirket Profili
Copyright © 2000-2020 GARANTİ İNTERNET VE BİLG. HİZM. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.
Garanti Şartları ve İade Koşulları | Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası | Hizmet Sözleşmesi | Servis Şartları
Hosting / Sunucu
Alan Adı Tescil
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Windows Web Hosting
Linux Web Hosting
Windows Kiralık Sunucu
Linux Kiralık Sunucu
Bayi Hosting / Reseller
Alan Adı Tescil
Alan Adı Transfer
Türkçe Alan Adı
Alan Takip
Alan Adı Fiyatları
Ücretsiz Hizmetler
SSL Sertifikası
E-Ticaret Sitesi
Email Marketing
Marka Tescil
Teknik Destek
Webmail
İletişim Bilgileri
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İnsan Kaynakları
Bizi Takip Edin
E-Ticaret
Garanti Web tüm programlama bilgisi ile kullanici için tasarlanmis e-ticaret ve online pazarlama araçlarini sunuyor. E-ticaret sistemleri kullanicilarin ürünlerini online olarak satmasi için gereken herseye sahiptir. Sanal magaza kullanmak isteyen kullanici, ürün girislerini yapip sitenin tasarimini seçtikten sonra hemen satis yapmaya baslayabilir. Aylik yada yillik kiralama imkanlariyla sizde kendi sanal magazanizin sahibi olabilirsiniz. Garanti Web müsterileri için profesyonel logo, kurumsal kimlik ve uzman bir web sitesi tasarimi hizmetlerinide sunmaktadir.